Херсонщина підписала інестиційні меморандуми на суму 625 млн доларів

4443

Підписання меморандумів відбулося на інвестиційному форумі “Таврійські горизонти”

У рамках міжнародного інвестиційного форуму “Таврійські горизонти”, що пройшов у  Києві, відбулося підписання меморандумів про реалізацію інвестиційних проектів загальною сумою 625 млн доларів.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Укрінформ

  • Згідно з меморандумами до кінця 2019 року заплановано реалізувати будівництво в Херсонській області двох вітроелектростанцій потужністю 250 мегават та 110 мегават, будівництво туристично-рекреаційної структури разом з канадськими інвесторами, а також будівництво комплексу з прийому і зберігання мінеральних добрив.

    У підписанні меморандумів взяли участь голова Херсонської обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв, заступник міністра інфраструктури України Юрій Лавренюк, почесний президент добродійної організації “Всеукраїнський благодійний Таврійський фонд” Микола Баграєв, віце-президент компанії NBT AS Борге Творг, директор Дніпробузької вітрової електростанції Віталій Шубін, президент канадсько-української торгової палати Зенон Потічний, Надзвичайний і Повноважний Посол Канади в Україні Роман Ващук та інші.


    Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.