Фото: Великобурлуцький сирзавод відновив виробництво

4298

This slideshow requires JavaScript.

Сироробний завод у Великому Бурлуку відновив роботу після 5-річного простою

Протягом червня – липня 2017 року на сироробний завод була проведена реконструкція. На даний момент запущено першу лінію з виробництва сухого молока, а саме виробництво сертифіковано за міжнародними стандартами якості ISO 9001:2000.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Харківську Обласну Державну Адміністрацію.

- РЕКЛАМА -
  • Підприємство стало одним з перших у регіоні, де реалізується проект європейської системи контролю якості ХАССП. Штат працівників на даний момент складає 120 осіб,

    «Великобурлуцький район раніше славився виробництвом своїх сирів. «Сири Бурлука» були знані на території всієї України, але 5 років тому завод припинив свою роботу, і не було перспективи щодо відновлення виробництва» – розповіла керівник області Юлія Світлична.

    Юлія Світлична додає, що згідно з домовленістю з інвестором, в жовтні вже візьмуться до виробництва сиру, й піде лінійка нових видів сирів. Також будуть відновлювати рецептуру сирів, які тут вироблялися раніше. За умови повного завантаження потужностей, загальна кількість робочих місць на підприємстві становитиме до 400 працівників.

     


    Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.