Єврокомісія виділить Україні €200 мільйонів грантів

1462

Європейська комісія має намір виділити на грантову допомогу Україні 200 млн євро.

Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на Укрінформ.

Про це на конференції з питань реформ в Україні у четвер у Лондоні заявив Валдіс Домбровскіс, заступник голови Єврокомісії з питань фінансової стабільності та фінансових послуг.

Україні вдалося досягти значних успіхів у досягненні макроекономічної стабільності. Ми вітаємо це, – сказав Домбровскіс і повідомив, що Єврокомісія має намір ухвалити рішення про виділення 200 млн євро грантів на нові програми.

Єврокомісія цього року ухвалить рішення про нові програми, загальна сума за якими становить 200 млн євро в грантах, – уточнив він, вказавши на обсяги вже виділеної допомоги – 2,8 млрд євро з 3,4 млрд євро, які були заплановані.

Говорячи про безпекову ситуацію, Домбровскіс вказав на те, що вона залишається напруженою, а пов’язані з агресією щодо України санкції проти РФ залежатимуть від виконання Мінських домовленостей.

Сьогодні ситуація з безпековим питанням лишається напруженою. Що стосується Мінського процесу, то в ньому дуже повільний прогрес. Не буде отримано бажаних результатів у цьому ключі без залученості сторін, – сказав Домбровскіс.


Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.