ЄБРР має намір виділити Львову до €20 млн для вирішення проблеми зі сміттям

1935

Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) розглядає можливість надання Львову фінансування в розмірі до EUR20 млн для вирішення проблеми з утилізацією твердих побутових відходів (ТПВ).

Повідомив на своїй сторінці в соцмережі Facebook старший радник банку Антон Усов, передає Національний промисловий портал, з посиланням на Інтерфакс-Україна.

За його словами, про свою готовність допомогти місту з вирішенням проблеми управління ТПВ банк заявив під час львівського Весняного ділового форуму в четвер.

Залежно від результатів техніко-економічного обґрунтування ЄБРР може надати фінансування в розмірі до EUR20 млн на кілька ключових завдань: будівництво сортувальної станції для початку роздільного збору відходів, а також реалізацію першого етапу реконструкції Грибовицького полігону і першого етапу будівництва компостного заводу, – написав А.Усов.

- РЕКЛАМА -
  • Він також уточнив, що цей проект передбачає можливе співфінансування з боку інших міжнародних організацій і може бути підписаний вже в третьому кварталі 2017 року.


    Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

    НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

    Please enter your comment!
    Please enter your name here