Всесвітній банк вклав в українські проекти близько $12 млрд

1912

За 25 років Світовий банк вклав в українські проекти $ 11,6 млрд.

Всесвітній банк (ВБ) за 25 років вклав в українські проекти $ 11,6 млрд. Про це розповів міністр фінансів Олександр Данилюк, повідомляє прес-служба. Передає Національний промисловий портал, з посиланням на Ліга.net.

Міністр взяв участь у перегляді портфеля проектів СБ в Україні.

Протягом 25 років на фінансування інвестиційних проектів в Україні було виділено $11,605 млрд. Кошти були спрямовані на інституційний розвиток органів державної влади, підтримку окремих напрямків і проектів в пріоритетних галузях і сферах, а також системні проекти, спрямовані на підтримку реформ і збалансування державного бюджету Україна, – зазначив Данилюк.

Перегляд портфеля потрібен для оцінки статусу виконання проектів, після чого узгоджуються подальші кроки для забезпечення їх успішної реалізації.

- РЕКЛАМА -
  • Крім того, обговорюється впровадження портфеля інвестиційних проектів в Україні, затвердженого під час попереднього спільного перегляду, а також затверджується план заходів на наступне півріччя.


    Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

    НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

    Please enter your comment!
    Please enter your name here