Всесвітній банк вклав в українські проекти близько $12 млрд

1910

За 25 років Світовий банк вклав в українські проекти $ 11,6 млрд.

Всесвітній банк (ВБ) за 25 років вклав в українські проекти $ 11,6 млрд. Про це розповів міністр фінансів Олександр Данилюк, повідомляє прес-служба. Передає Національний промисловий портал, з посиланням на Ліга.net.

Міністр взяв участь у перегляді портфеля проектів СБ в Україні.

Протягом 25 років на фінансування інвестиційних проектів в Україні було виділено $11,605 млрд. Кошти були спрямовані на інституційний розвиток органів державної влади, підтримку окремих напрямків і проектів в пріоритетних галузях і сферах, а також системні проекти, спрямовані на підтримку реформ і збалансування державного бюджету Україна, – зазначив Данилюк.

Перегляд портфеля потрібен для оцінки статусу виконання проектів, після чого узгоджуються подальші кроки для забезпечення їх успішної реалізації.

 • Крім того, обговорюється впровадження портфеля інвестиційних проектів в Україні, затвердженого під час попереднього спільного перегляду, а також затверджується план заходів на наступне півріччя.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.