В Україні створили агентство з просування вітчизняних товарів за кордоном

2216

Кабінет Міністрів України створив Експортно-кредитне агентство (ЕКА) у формі приватного акціонерного товариства.

Відповідні рішення було прийнято на засіданні уряду 7 лютого. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на Новий час.

Основною метою роботи агентства буде сприяння експансії українських товарів і послуг.

 • ЕКА буде здійснювати страхування експортних кредитів, зовнішньоекономічних договорів, прямих інвестицій з України.

  Також агентство візьме участь у виконанні програм часткової компенсації процентних ставок по експортних кредитах, надаватиме гарантії на виконання обов’язків українськими експортерами під час їх участі в міжнародних тендерах і проводити консультаційні заходи.

  Згідно з текстом постанови про створення агентства, управління належними державі корпоративними правами ЕКА буде здійснювати Міністерство економічного розвитку і торгівлі.

  Зокрема, міністерство повинно забезпечити процес випуску і розміщення першого випуску акцій в кількості 200 тис. штук. Акціонерами товариства можуть бути держава, фізичні та юридичні особи.

  Наглядова рада агентства складатиметься з 5 осіб, правління також буде складатися з 5 чоловік. Статутний капітал ЕКА складе 200 млн грн.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.