В Україні створили агентство з просування вітчизняних товарів за кордоном

2212

Кабінет Міністрів України створив Експортно-кредитне агентство (ЕКА) у формі приватного акціонерного товариства.

Відповідні рішення було прийнято на засіданні уряду 7 лютого. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на Новий час.

Основною метою роботи агентства буде сприяння експансії українських товарів і послуг.

- РЕКЛАМА -
 • ЕКА буде здійснювати страхування експортних кредитів, зовнішньоекономічних договорів, прямих інвестицій з України.

  Також агентство візьме участь у виконанні програм часткової компенсації процентних ставок по експортних кредитах, надаватиме гарантії на виконання обов’язків українськими експортерами під час їх участі в міжнародних тендерах і проводити консультаційні заходи.

  Згідно з текстом постанови про створення агентства, управління належними державі корпоративними правами ЕКА буде здійснювати Міністерство економічного розвитку і торгівлі.

  Зокрема, міністерство повинно забезпечити процес випуску і розміщення першого випуску акцій в кількості 200 тис. штук. Акціонерами товариства можуть бути держава, фізичні та юридичні особи.

  Наглядова рада агентства складатиметься з 5 осіб, правління також буде складатися з 5 чоловік. Статутний капітал ЕКА складе 200 млн грн.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here