В Україні почали розробляти закон про криптовалюту

2362

Комітет Верховної Ради з питань фінансової політики та банківської діяльності почав роботу над розробкою законопроекту, який дозволить врегулювати статус криптовалюта в Україні.

Про це написав глава фінкомітету Сергій Рибалка в Фейсбуці. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на Укрінформ.

У нашому парламентському комітеті ми почали роботу над законопроектом про криптовалюта. Вони набирають все більшої популярності в світі, – написав Рибалка.

Він також додав, що багато країн також вже працюють над власними системами регулювання ринку криптовалюта.

Ми не маємо права закривати очі на цю проблему з кількох причин. Наш IT-потенціал дозволяє Україні претендувати на лідерство в розвитку нових фінансових технологій, і нам вкрай необхідний розвиток цивілізованого ринку. Також нам не завадить залучення в Україну нових інвестицій, – зазначив голова фінкомітету ВР.

За його словами, сьогодні криптовалюта – це вкрай ризикований спекулятивний фінансовий інструмент, який не має ніякої реальної вартості, крім спекулятивного попиту.

Тому досвід нашого банкопаду і фінансових пірамід зобов’язує нас думати про захист інтересів людей, яких можуть масово обдурити. На нараді в комітеті були присутні представники НБУ, Мінфіну, інших державних органів, представники ринку криптовалюта, серйозні експерти. Збираємо думки і пропозиції і будемо писати проект закону , – зазначив Рибалка.


Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.