В Україні хочуть урегулювати використання криптовалют

1726

Національний Банк України, Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку та Національна комісія, що здійснює регулювання у сфері фінансових ринків, підтримують ініціативи законодавчого врегулювання статусу криптовалют в Україні

Регулятори зазначили, що складна юридична природа криптованих не дозволяє визнати їх ні грошовими коштами, ні валютою і платіжним засобом іншої країни, ні валютною цінністю, ні електронними грошима, ні цінними паперами, ні грошовим сурогатом.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на УкрРудПром 

- РЕКЛАМА -
 • Разом з тим фінансові регулятори продовжують займатися питанням правового статусу криптовалют та законодавчого врегулювання операцій з ними, беручи до уваги позицію регуляторів інших країн та останні тенденції у розвитку таких технологій.

  Ціллю такого урегулювання є захист прав споживачів, протидія зняттю коштів та інших правопорушних дій, ідентифікація суб’єктів операцій (фінансовий моніторинг), механізм податкової звітності, декларування тощо, – говориться в листі.

  Регулятори попереджають, що будь-яка діяльність, пов’язана з операціями купівлі, продажу, обміну та конвертації в криптовалюту, несе велику кількість ризиків.

  Всі, хто вкладає кошти в криптовалюту, повинні усвідомити, що здійснюють такі операції на власний ризик, – зазначили регулятори.

  Нагадаємо, що народні депутати запропонували легалізувати криптовалюти, зареєструвавши в Раді 6 жовтня законопроект №7183.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.