В Україні хочуть урегулювати використання криптовалют

1732

Національний Банк України, Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку та Національна комісія, що здійснює регулювання у сфері фінансових ринків, підтримують ініціативи законодавчого врегулювання статусу криптовалют в Україні

Регулятори зазначили, що складна юридична природа криптованих не дозволяє визнати їх ні грошовими коштами, ні валютою і платіжним засобом іншої країни, ні валютною цінністю, ні електронними грошима, ні цінними паперами, ні грошовим сурогатом.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на УкрРудПром 

 • Разом з тим фінансові регулятори продовжують займатися питанням правового статусу криптовалют та законодавчого врегулювання операцій з ними, беручи до уваги позицію регуляторів інших країн та останні тенденції у розвитку таких технологій.

  Ціллю такого урегулювання є захист прав споживачів, протидія зняттю коштів та інших правопорушних дій, ідентифікація суб’єктів операцій (фінансовий моніторинг), механізм податкової звітності, декларування тощо, – говориться в листі.

  Регулятори попереджають, що будь-яка діяльність, пов’язана з операціями купівлі, продажу, обміну та конвертації в криптовалюту, несе велику кількість ризиків.

  Всі, хто вкладає кошти в криптовалюту, повинні усвідомити, що здійснюють такі операції на власний ризик, – зазначили регулятори.

  Нагадаємо, що народні депутати запропонували легалізувати криптовалюти, зареєструвавши в Раді 6 жовтня законопроект №7183.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.