Укрпошта відтепер буде надавати банківські послуги та стане фінансовим супермаркетом

7547

ПАТ “Укрпошта” запускає спільний проект з Першим Українським Міжнародним Банком, у рамках якого через мережу “Укрпошти” відтепер надаватимуться і банківські послуги

Відтепер банківськими послугами ПУМБу можна скористатися через мережу Укрпошти. На початковому етапі до партнерського проекту приєдналися відділення Укрпошти в Дніпропетровській, Львівській, Сумській, Хмельницькій, Харківській, Волинській та Кіровоградській областях.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на прес-центр Укрпошти.

Запуск проекту з ПУМБ є одним з важливих етапів створення фінансового супермаркету Укрпошти, в рамках якого наші клієнти будуть отримувати широкий спектр фінансових послуг. Завдяки географії Укрпошти, клієнти в невеликих містах і селах зможуть отримувати банківські послуги від ПУМБ. В майбутньому ми зможемо надавати нашим клієнтам різноманітну лінійку фінансових послуг, що дозволить Укрпошті стати фінансовим супермаркетом з доступом до найкращих рішень на ринку в найближчому відділенні Укрпошти, не витрачаючи час на відвідування великих міст, – сказав директор департаменту фінансового бізнесу Укрпошти Артур Муравицький.

 • За результатами пілотного проекту компанія планує розширити географію співробітництва на більшу кількість відділень Укрпошти по всій Україні, адже мережа відділень Укрпошти складає 11,5 тисяч відділень і є найбільшою в Україні.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  1 коментар

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.