Укрпошта відтепер буде надавати банківські послуги та стане фінансовим супермаркетом

7577
 • ПАТ “Укрпошта” запускає спільний проект з Першим Українським Міжнародним Банком, у рамках якого через мережу “Укрпошти” відтепер надаватимуться і банківські послуги

  Відтепер банківськими послугами ПУМБу можна скористатися через мережу Укрпошти. На початковому етапі до партнерського проекту приєдналися відділення Укрпошти в Дніпропетровській, Львівській, Сумській, Хмельницькій, Харківській, Волинській та Кіровоградській областях.

  Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на прес-центр Укрпошти.

  Запуск проекту з ПУМБ є одним з важливих етапів створення фінансового супермаркету Укрпошти, в рамках якого наші клієнти будуть отримувати широкий спектр фінансових послуг. Завдяки географії Укрпошти, клієнти в невеликих містах і селах зможуть отримувати банківські послуги від ПУМБ. В майбутньому ми зможемо надавати нашим клієнтам різноманітну лінійку фінансових послуг, що дозволить Укрпошті стати фінансовим супермаркетом з доступом до найкращих рішень на ринку в найближчому відділенні Укрпошти, не витрачаючи час на відвідування великих міст, – сказав директор департаменту фінансового бізнесу Укрпошти Артур Муравицький.

  За результатами пілотного проекту компанія планує розширити географію співробітництва на більшу кількість відділень Укрпошти по всій Україні, адже мережа відділень Укрпошти складає 11,5 тисяч відділень і є найбільшою в Україні.

  1 коментар

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.