Український виробник фільтрів для очищення питної води отримає від ЄБРР $5 млн на розвиток бізнесу

1803

Відповідну угоду підписали сьогодні, 1 березня 2017 року директор Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР) в Україні Шевкі Аджунер та Андрій Мітченко, виконавчий директор компанії «Екософт».

Кредитні кошти видані компанії-виробнику на 5 років в рамках інвестиційної програми 2017-2022 по фінансуванню малого та середнього бізнесу в Україні.

Передає Національний промисловий портал, з посиланням на EcoTown

 • За словами виконавчого директора компанії «Екософт» на ці кошти заплановано придбати виробниче приміщення площею 3000 кв. м., додатково побудувати нові склади та розширити існуючі потужності загальною площею 7300 кв. м. Також компанія запустить виробництво фільтруючих мембран, які мають стати якісною альтернативою імпортним фільтрам води.

  Компанія-виробник займає близько 40 % українського ринку фільтрів для очищення питної води в домашніх умовах та експортує свою продукцію в більше 50 країн світу. Основне виробництво зосереджено в місті Ірпінь (Київська область).

  Додатково, в офісі ЄБРР повідомили, що в рамках фінансування малого та середнього бізнесу перевага надається бізнесу у сфері «зеленої» економіки, який працює від двох років, має в своєму штаті більше 10 осіб та понад 50 % компанії належить українським власникам.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.