Український експорт до Канади за січень-червень 2017 року зріс на 76%

Експорт українських товарів до Канади за перші 6 місяців 2017 року склав $ 22,7 млн, що на 76,3% більше ніж за аналогічний період 2016 року.

Повідомила заступник міністра економічного розвитку і торгівлі – продавці України Наталія Микольська, передає Національний промисловий портал, з посиланням на Інтерфакс-Україна.

Угода про ЗВТ (зони вільної торгівлі – ІФ) з Канадою початок впливати на наші економічні взаємини ще до того як повністю ступило в силу. За перші 6 місяців 2017 року експорт товарів до Канади склав $ 22,7 млн, що на 76,3 % більше ніж за аналогічний період 2016 року, – сказала вона в інтерв’ю агентству “Інтерфакс-Україна”.

При цьому, як зазначила Н.Мікольская, для експорту в Канаду товари повинні проходити сертифікацію, яка відрізняється від європейської.

Читайте також:  Німеччина допоможе Україні в розробці композитних шпал і пластикових доріг

Заступник міністра звернула увагу, що також відбувається пожвавлення імпорту канадських товарів в Україну, зокрема, в сфері фармацевтики і морепродуктів, товарів легкої промисловості: одягу для спеціальних умов, холодної погоди, а також робочого одягу.

Ми бачимо і інтерес з боку канадських компаній до відкриття на території України виробництва товарів з подальшою їх поставкою на ринки ЄС і Канади, – сказала торгпред України.

You may also like...