Українські компанії створили 25 різноманітних криптовалют та залучили понад $100 млн

989

Компанії українського походження з 2017 року створили 25 різних криптовалют та залучили понад $100 млн

Україна входить в першу десятку країн за кількістю користувачів криптовалюти. На даний момент на українському ринку працює три біржі з купівлі та обміну криптовалюти. Серед них найбільшою є біржа Exmo із щоденними обсягами торгів у $1,275 млн. Обсяг щоденних торгів на біржах Kuna та BTC TRADE UA становлять $403 тис. та $232 тис. відповідно.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на NaChasi

  • В Україні обміняти криптовалюту на гривні можна у 18 онлайн-обмінниках та у понад 4 тис. фізичних осіб. Це при тому, що в Україні відсутні зареєстровані компанії, які проводять цей вид діяльності.

    Втім, законодавче регулювання криптовалют в Україні знаходиться лише на початковому етапі. Так, НБУ за дорученням Ради Нацбезпеки та оборони України здійснив підготовку концепції регулювання ринку криптовалют. Вся діяльність на криптовалютному ринку буде ліцензуватися, а його учасники будуть нести відповідальність за дотримання фінансового моніторингу при проведенні операцій. Концепція полягає в тому, що криптовалюти будуть визнані одним із видів активів, які торгуються на майданчиках.


    Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.