Україна і Туреччина домовилися збільшити товарообіг до $ 20 млрд

1799

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман та прем’єр-міністр Туреччини Біна Йилдирим поставили за мету збільшити обсяг товарообігу між країнами до $ 20 млрд.

Як повідомила прес-служба Кабінету міністрів, відповідні наміри обговорювалися на переговорах глав урядів України і Туреччини в Анкарі у вівторок, передає Національний промисловий портал.

Та робота, яку ведемо сьогодні по узгодження та підписання угоди про вільну торгівлю, повинна привести до збільшення обсягів торгівлі, а також повинна спростити рух капіталу, прийняти всі необхідні рішення для захисту наших інвестицій, що дозволить нам підвищити наш потенціал, як з точки зору промисловості, так і з точки зору торгівлі, – зазначив Гройсмана.

Український прем’єр запропонував турецькому бізнесу активізувати роботу на українському ринку. «Саме в інвестиційній сфері сьогодні відкриваються найбільші перспективи для подальшого економічного співробітництва між Україною і Туреччиною», – підкреслив Гройсман.

 • За даним Державної фіскальної служби, товарообіг між Україною і Туреччиною в 2016 році склав $ 3,136 млрд. У тому числі експорт до Туреччини склав $ 2,048 млрд, імпорт з Туреччини – $ 1,087 млрд.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.