У Чорну п’ятницю клієнти Приватбанку накупили на понад 1 мільярд гривень

5604
 • За підсумками розпродажу через мережу торгових терміналів “ПриватБанку” було оплачено за 3,2 мільйонів покупок.

  Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на espreso.tv.

  За підсумками традиційного дня розпродажів “Чорної п’ятниці” через мережу торгових терміналів ПриватБанку було оплачено 3,2 млн покупок на суму понад 1 млрд грн, повідомила прес-служба Приватбанку у вівторок.

  Обсяг оплачених картами покупок “чорної п’ятниці” в 2018 році став рекордним показником за останні роки, перевищивши середньодобовий показник в 10 разів.

  Рекордним цей день став і за кількістю покупок в розстрочку – всього за добу за допомогою “Оплати частинами” і “Миттєвою розстрочки” українці купили товарів на 115 млн грн, причому більше половини цієї суми припало на вітчизняні інтернет-магазини.
  Другим за популярністю серед українців став “День холостяка” 11 листопада, в який обсяг покупок, оплачених картами в POS-терміналах ПриватБанку, перевищив середньодобовий показник в 5 разів і склав 589,5 млн грн.

  Також Всесвітній день шопінгу дав п’ятикратний приріст покупок в розстрочку – до 50 млн грн. Найактивніше оплачували свої покупки частинами жителі Київської, Дніпропетровської та Харківської областей, повідомляють в банку.