Надходження від податку на доходи фізичних осіб зросли майже на чверть

1603
Фото: vectornews.net

У січні – квітні 2018 року в зведений бюджет надійшло 66,8 млрд грн податку на доходи фізичних осіб та військового збору

Це на 24,3%, або на 13,1 млрд грн більше ніж за відповідний період минулого року.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на UBR.

Основний показник, який вплинув на зростання надходжень податку на доходи фізичних осіб – це зростання фонду оплати праці. Так, за оперативними даними загальна сума нарахованої заробітної плати і грошового забезпечення за січень – березень 2018 склала 234 млрд грн, що на 47 млрд грн, або на 25,1% більше, ніж за аналогічний період минулого року, – зазначив директор департаменту доходів і зборів з фізичних осіб Павло Дроняк.

  • У квітні було сплачено 7,9 млрд грн податку на доходи фізичних осіб і військового збору. Цей показник на 21%, або на 3,1 млрд грн перевищує аналогічний період минулого року.

    Єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у січні – квітні 2018 року забезпечено в сумі 68,4 млрд грн. Цей показник на 27,3%, або на 14,7 млрд грн перевищує надходження відповідного періоду минулого року.


    Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.