Митні надходження зросли на 17%

1774
Фото з вільних джерел

Середньодобові надходження від митниці у липні зросли на 17%

У порівнянні з відповідним періодом минулого року середньодобові надходження від митниці протягом липня зросли на 17%. Найбільші сплати до держбюджету були забезпечені Енергетичною митницею ДФС.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на прес-службу ДФС

За результатами липня митниці ДФС продемонстрували рекордні щоденні відрахування до бюджету. Середньоденний показник склав близько 1,5 млрд гривень. У порівнянні з відповідним періодом минулого року середньоденні надходження збільшились на 17,3%, — зауважив в.о. голови ДФС Мирослав Продан.

  • Всього ж за податковим та митним напрямом, з початку року, сума, що надійшла до державного бюджету, склала більше 400 млрд грн.

    Енергетичною митницею адмініструється від 7 до 8 млрд грн щомісяця. Тобто близько 25% усіх надходжень від митного напряму. Наступною по сплаті платежів йде Одеська митниця, Київська міська, Київська обласна, Дніпропетровська, Львівська, Харківська митниці. Це бюджетоформуючі митниці, які забезпечують близько 80% надходжень від митного напряму до держбюджету, — підкреслив Продан.

    За словами чиновника, збільшення надходжень до бюджету вдалося досягти, насамперед, за рахунок детінізації економіки.


    Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.