Автодор – збільшена зарплатня, нова техніка, залучення ІТ-технологій

2096

В державній акціонерній компанії “Автомобільні дороги України” повідомили про зростання заробітних плат для своїх працівників.

Зокрема середній її рівень від 1 січня становитиме 6,4 тис. грн., тоді як іще в грудні він складав 3,4 тис. гривень.

Доходи працівників зростатимуть відповідно до складності та кваліфікації робіт. Повідомляє ТСН.

 • Управлінці наголошують, що це стосується лише оплати робіт з експлуатаційного утримання доріг загального користування, а зарплата дорожників не змінювалася від 2012 року. “Нам катастрофічно не вистачає кадрів: ні дорожніх робітників, ні механізаторів. Якість виконання робіт напряму залежить від кваліфікації виконавців. За 3000 гривень, зимою, в мороз, цілодобово розчищати сніг мало хто погодитьcя. Ми прагнемо зробити нашу компанію привабливою для професійних дорожників, молодих спеціалістів. Без підняття зарплати та залучення нових кадрів – неможливо стати прибутковою та конкурентоспроможною компанією”, – зазначив керівник підприємства Артем Гриненко.

  За його словами, наступним кроком у процесі реформи галузі планується закупівля нової техніки для облавтодорів та впровадження ІТ-технологій з автоматизації всіх процесів у фірмі.

  Як уже повідомлялося, Україна займає 139 місце з 142 країн у світі за якістю доріг. При цьому 97% шляхів у незадовільній якості. Лише 10% від усіх зібраних на дороги коштів надходять на їхнє утримання.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  1 коментар

  1. В україні є справді хороші компанії європейстького рівня як то укрзалізниця чи енергоатом але укравтодор з другого кінця списку. Причому навіть жеки працюють краще. Вони як наші суди чи поліція. Тобто їх не можливо стимулювати краще працювати ні підвищеними зарплатами ні новими технологіями і курсами підвищення кваліфікації. Їх можна тільки звільнити і поступово навчити нових людей працювати чесно.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.