Експорт в Канаду з України виріс на 74%

2043

Україна постійно нарощує свій експорт до Канади товарів із високою доданою вартістю розказала в інтерв’ю Укрінформ заступник міністра економічного розвитку та торгівлі України Наталія Микольська, передає Національний Промисловий Портал

В інтерв’ю Укрінформу заступниця міністра розповіла, що цифри зростання за 8 місяців – 74%, хоча в абсолютних цифрах приріст поки не є дуже великим, зате постійним.

«Звичайно, обсяги цього приросту поки не вимірюються сотнями або десятками мільйонів, але вже сам факт його наявності говорить, що українські продукти займають свої ніші на канадському ринку. Наша нова продукція заходить сюди, зростає і залишається», – наголосила заступниця міністра.

Микольська додала, що одним з основних питань візиту торговельної місії на чолі із Прем’єр-міністром України до Канади було подальше збільшення товарообігу між країнами.

- РЕКЛАМА -
  •  


    Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.