Експорт кондитерських виробів з України за перше півріччя виріс на 11%

5545

У I півріччі 2017 року, після різкого падіння в 2014-2016 роках, експорт кондитерських виробів зріс на 11% в порівнянні з аналогічним періодом 2016 року

Причиною зростання став активний процес переорієнтації експортерів кондитерських виробів на нові, часто не традиційні для України міжнародні ринки після втрати ринку збуту в Росії. На думку аналітиків, найбільш перспективними ринками збуту для української “кондитерки” є такі країни СНД, як Казахстан, Білорусь, Молдова, Туркменістан, Азербайджан, Грузію та інші, а також сусідні Польща з Молдовою і віддалені Ірак і Монголія.

Про це повідомляє uatoday  з посиланням на прес-службу Центру підтримки експорту при Торгово-промисловій палаті України.

На сьогодні, традиційними споживачами вітчизняної кондитерської продукції виступають країни СНД, на які припадає понад 50% продукції. У нинішньому році українські кондитерські вироби почали користуватися високим попитом на ринках Польщі (приріст + 120%), Іраку (більше 130%) Литви (майже 60%) і США (+ 38%).


Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.