Зерновий термінал Risoil в 2018 році отримає нову суднонавантажувальну машину продуктивністю 1000 т на годину

2342
Фото: Южмормонтаж

Зерновий термінал Risoil в порту Чорноморськ в 2018 році введе в експлуатацію нову суднонавантажувальну машину виробництва німецької компанії NEUERO. Дане обладнання вже закуплено.

Про це повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на ЦТС.

Нова машина дозволить вдвічі збільшити швидкість завантаження зерна на судно. Її продуктивність складе 1000 тонн на годину. У добу можна буде завантажувати 20-22 тис. т зернових.

Відзначається, що машина спроектована з урахуванням всіх можливих варіантів для мобільного і швидкої навантаження на суду. Управління всім процесом здійснюється одним оператором пульта.

 • Для подачі зернових до суднонавантажувальних машині в даний час ведуться підготовчі роботи і проектування транспортної галереї. З цією метою додатково була закуплена техніка фірми AGI.

  Нагадаємо, що раніше Risoil S.A. заявила про свою готовність продовжити інвестування в будівництво зернового терміналу на території Чорноморського МТП. За рахунок інвестицій в розмірі близько 70 мільйонів доларів США буде здійснено будівництво третього і четвертого етапу зернового терміналу, що буде включати в себе будівництво другого універсального складу, станцію авторазгрузкі і будівництво двостороннього пірсу.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.