Зерновий термінал Risoil в 2018 році отримає нову суднонавантажувальну машину продуктивністю 1000 т на годину

2294
Фото: Южмормонтаж

Зерновий термінал Risoil в порту Чорноморськ в 2018 році введе в експлуатацію нову суднонавантажувальну машину виробництва німецької компанії NEUERO. Дане обладнання вже закуплено.

Про це повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на ЦТС.

Нова машина дозволить вдвічі збільшити швидкість завантаження зерна на судно. Її продуктивність складе 1000 тонн на годину. У добу можна буде завантажувати 20-22 тис. т зернових.

Відзначається, що машина спроектована з урахуванням всіх можливих варіантів для мобільного і швидкої навантаження на суду. Управління всім процесом здійснюється одним оператором пульта.

 • Для подачі зернових до суднонавантажувальних машині в даний час ведуться підготовчі роботи і проектування транспортної галереї. З цією метою додатково була закуплена техніка фірми AGI.

  Нагадаємо, що раніше Risoil S.A. заявила про свою готовність продовжити інвестування в будівництво зернового терміналу на території Чорноморського МТП. За рахунок інвестицій в розмірі близько 70 мільйонів доларів США буде здійснено будівництво третього і четвертого етапу зернового терміналу, що буде включати в себе будівництво другого універсального складу, станцію авторазгрузкі і будівництво двостороннього пірсу.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here