Завод в Олександрії виконав замовлення на елетромостовий спеціальний двобалочний кран для вітчизняних металургійних комбінатів

1779

Завод “Віра-Сервіс Інтермаш” повністю завершив виконання замовлення з розробки та виготовлення підйомно-транспортного обладнання для одного з вітчизняних металургійних комбінатів.

Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-центр підприємства.

Це електромостовий спеціальний двобалочний кран, оснащений поворотним візком вантажопідйомністю 5 + 5 тонн і прольотом 31,5 метрів. Відвантаження основних вузлів кранової техніки здійснювалася на залізничних платформах. Запчастини та комплектуючі відправлені автомобільним транспортом.

 • ТОВ Завод ПТО «Віра-Сервіс Інтермаш» – підприємство, яке має багаторічний досвід і виробничу базу для виробництва мостових та козлових кранів. Виробництво підіймально-транспортного устаткування – основний профіль заводу. Функціонал його робочих цехів максимально пристосований до розробки саме мостових кранів і іншого схожого обладнання.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  1 коментар

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.