Залізнично-поромні перевезення між Чорноморському і портами Грузії зросли на 50%

2960

За шість місяців 2017 через поромну переправу Чорноморськ-Поті / Батумі залізничним транспортом України перевезено понад 166 тис. тонн вантажів.

Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на УкрАгроКонсалт.

У компанії інформують, що це на 50% більше, ніж за перше півріччя 2016 року. Так, експорт зріс на 65%, а транзит – на 10%.

Зараз на залізнично-поромної переправи Чорноморськ-Варна-Поті/Батумі, за даними УЗ, використовуються два пороми Пароплавства “Болгарський морський флот” місткістю 108 умовних критих вагонів (два контейнерних поїзда).

 • Під час грузинсько-українського інвестиційного форуму в Батумі директор з вантажних перевезень і логістики ПАТ УЗ Максим Кушнірчук зазначив, що подальша інтеграція залізничного транспорту в сполученні між Україною та Грузією передбачає опрацювання тарифних умов, узгодження наскрізних тарифів і оптимізацію графіка руху.

  Раніше заступник міністра інфраструктури України Віктор Довгань повідомив, що Україна і Грузія обговорюють створення СП з оперування поромами в Чорному морі.

  Нагадаємо, що Іллічівський судноремонтний завод завершив ремонт порома “Герої Шипки”, який знаходиться в управлінні “Укрзалізниці”. ЦТС “Ліски”, логістичний філія УЗ, має намір залучити дане судно і ще один пором “Герої Плевни” для роботи на Транскаспійський маршруті. Пороми повинні вийти на лінію Чорноморськ-Поті/Батумі.

  На даний момент, за інформацією УЗ, пором “Герої Плевни” знаходиться на капітальному ремонті.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here