З 2016 року прибуток УДП складе близько 30 млн грн – глава компанії

2047
УНІАН

АТ «Українське Дунайське пароплавство» (УДП) за підсумками 2016 роки отримає прибуток близько 30 млн грн. Про це повідомив голова правління компанії Дмитро Баринов.

Згідно з повідомленням компанії, УДП в минулому році сплатило до бюджетів усіх рівнів та Пенсійного фонду понад 70 млн грн, за матеріалами Порти України.

Очікуваний обсяг вантажоперевезень річковим балансовими і оперованих флотом компанії в 2016 році складе близько 2,5 млн тонн, з урахуванням морського флоту – близько 2,8 млн. Тонн.

 • Як пояснив Баринов, на початку 2016 року через тривалого мілководдя, що почався ще в середині 2015 року, і неврожаю зернових місячний обсяг перевезень річковим флотом становив всього 120-130 тис. Тонн. «Це на межі виживання. Однак, починаючи з липня, коли покращилися навігаційні умови, активізувався зерновий ринок, інтенсивніше стали експортні перевезення рудних на металургійний комбінат «Смедерево» (Сербія), цей показник збільшився до 260-280 тис. Тонн », – зазначив глава компанії.

  Зростання обсягів перевезень у другому півріччі дозволив компанії в січні-листопаді 2016 року збільшити вантажоперевезення річковим флотом в порівнянні з аналогічним періодом минулого року на 5,8%.

  Згідно з повідомленням, компанія в 2016 році інвестувала в ремонт флоту понад 65 млн грн. Ремонт судів здійснюється на власних базах – Кілійському суднобудівно-судноремонтному заводі і Базі технічного обслуговування флоту. Компанія також активно співпрацювала з заводом «ДУНАЙСУДНОСЕРВІС» (Ізмаїл).

  Крім того, вперше з 2005 року розпочато будівництво нового флоту – баржі типу SLG. «Новий проект виконаний з урахуванням вимог Регістру судноплавства України з безпеки, екології та інших норм. Завершення робіт очікується до кінця січня », – повідомляє компанія.

  За словами Баринова, 2016 рік став роком повернення флоту у власність України. «Ми повернули з-під дворічного арешту морської теплохід« Татарбунари », а також оформили власність на 60 барж, які були побудовані в Австрії на умовах лізингу ще в радянські роки», – зазначив він.

  Украинское Дунайское пароходство, ЧАО

  ПрАТ «Українське Дунайське пароплавство» пропонує послуги річкових вантажоперевезень по Дунаю і морських вантажоперевезень. До складу вантажного річкового флоту входять 75 самохідних і 245 несамохідних суден. Морський вантажний флот представлений сімома судами дедвейтом 3,3-4 тис. Тонн (шість суховантажів типу «Ізмаїл» і один танкер «Десна»). Основу вантажів складає металургійна сировина, що поставляється меткомпаніям в придунайських країнах.

  Компанія також пропонує послуги річкових пасажирських перевезень по Дунаю. Річковий пасажирський флот перевізника становлять теплоходи «Молдавія», «Україна», «Дніпро» і «Волга».


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.