Єдиний в Україні виробник покришок “Росава” безболісно пережила втрату російського ринку збуту

3164

Компанія “Росава” безболісно пережила втрату російського та бразильського ринків збуту

Про це повідомляє Еспресо.TV.

Єдиний в Україні виробник покришок провів значну роботу, аби повністю відмовитися від імпорту сировини з Російської Федерації. Ще три роки тому від північного сусіда отримували понад 90 відсотків сировини.

“95% поставок сировини було саме з Російської Федерації, нашими фахівцями були проведені роботи і повністю диверсифіковані за рахунок таких компаній як “Лансес”, “Синтез”, “Ексен Мобіл” і на сьогодні ми маємо 100-процентну диверсифікацію сировинних постачань”, – розповів голова правління — генеральний директор ПРАТ “Росава” Олександр Даліба.

 • Щодо продажів, то у 2016 році експорт продукції зріс на третину. А реалізація в Україні зросла на 56%. За перші 4 місяці цього року вдалося наростити об’єми продажів шин на 13%, з них на зовнішні ринки на 24%, а українським споживачам на 11%. “Росава” продовжує лідирувати на внутрішньому ринку.

  “За підсумками 2016 року ми займаємо в легковій шині 40% ринку, в легко-вантажній, як тільки що називалося 47% за підсумками перших 4 місяців наша доля займає 35,6%. Друга половина року завжди успішніша за продажами, ніж перша, тому свої 40% частки ринку ми обов’язково наздоженемо”, – пояснила заступник комерційного директора з маркетингу ПРАТ “Росава” Олена Мегедь.

  Стратегія розвитку компанії передбачає розширення продажів і на зовнішніх ринках. Так, за 5 років частка у Європі має зрости з 15 до 24 відсотків, а в країнах Америки з 2,5 до 7%.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.