ЄБРР планує продати в Україні 2,4 тис. вантажних вагонів

1697

Європейський банк реконструкції і розвитку (ЄБРР), відсудила за договором застави у компанії «Інтерлізінвест» парк з 2,4 тис. вантажних вагонів, згодом може продати його.

Про це заявив директор департаменту корпоративної реструктуризації ЄБРР Камен Захарієв, повідомляє «Інтерфакс-Україна».

Вагони на балансі банку — це на деякий час. Ми не є природним оператором вагонів, і зазвичай заставу або віддається комусь в управління, або через певний період цей актив продається. Це нормально. У нашій ситуації ми теж будемо переслідувати таку стратегію, — сказав він.

Захарієв припустив, що із зазначеного питання будуть прийняті стратегічні рішення, які вплинуть позитивно на ринок приватних підприємств, які оперують такими вагонами.

Будемо шукати найкраще для України і ЄБРР рішення. Інтерес до цих вагонів великий, ми отримуємо багато пропозицій від операторів, інвесторів в цьому секторі. Поки зарано говорити про рішення, але в будь-якому випадку це буде прозорий процес, який ми озвучимо, — зазначив він.


Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.