Як розвиваються вінницькі підприємства котрі реалізували свої інвестиційні проекти

2345
ПрАТ «Вінницька харчосмакова фабрика»
Фото: прес-служба Вінницької ОДА

Директор Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації Володимир Мережко ознайомився з провідними підприємствами Вінницької області, які реалізували свої інвестиційні проекти в 2017 році.

Про це повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу Вінницької ОДА.

Спершу Володимир Мережко відвідав ПрАТ «Вінницька харчосмакова фабрика». Тут відбулось урочисте відкриття нової пакувальної лінії, що було придбано у рамках проекту USAІD «Підтримка аграрного і сільського розвитку» (ARDS) за грантовою угодою з Агентством США із міжнародного розвитку. Нове обладнання може виготовляти 12 тисяч банок хрону за годину.

На сьогоднішній день, ПрАТ «Вінницька харчосмакова фабрика» виготовляє більше 50 найменувань: хрін столовий, гірчиця, майонез, соуси, кетчуп, круп’яні палички, сухі сніданки, квас, оцет столовий та ін.

- РЕКЛАМА -
 • Голова правління ПрАТ «Вінницька харчосмакова фабрика» Любов Семенюк зауважила, що реалізація даного проекту передбачає збільшення потужності переробки сільськогосподарської сировини на 30% та, відповідно, збільшення обсягів виробництва продукції та заготівлі основної сировини – коріння хрону та буряка столового, що буде стимулювати сільськогосподарські МСП до збільшення вирощування цих культур та отримання ними додаткового доходу.

  Вінницький хрін та гірчиця – це вже «бренд», який відомий не лише в Україні, а й поза її межами. Розробляючи нові перспективи подальшого розвитку, а саме: запровадження виробництва нових видів продукції, збільшення обсягів виробництва, розширення ринків збуту, – ви тим самим збільшуєте відрахування до бюджету, – зазначив Володимир Мережко.

  Потім Володимир Мережко завітав до ФОП «Парахіна Н.А.». Підприємство займається переробкою, заготівлею та продажем деревини, контейнерів та пеллет.

  16 листопада,за результатами третього засідання конкурсної комісії з відбору інвестиційних проектів для часткового відшкодування відсоткових ставок за кредитами, залученими суб’єктами малого і середнього підприємництва на реалізацію інвестиційних проектів, підприємство отримало  фінансову підтримку для реалізації проекту «Переробка відходів деревної продукції в паливну тріску».

  Даний проект допоможе нам створити додатково 4 нових робочих місця. На сьогодні на підприємстві працює 25 осіб з середньою заробітною платою понад 5000 грн. Наше підприємство експортно орієнтоване: близько 90% готової продукції відправляється до Молдови, Туреччини, Південної Кореї та Китаю, – зазначила керівник підприємства Наталія Парахіна.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here