Вінницький молочний завод «Рошен» отримав право експорту в Китай

3041
Вінницький молочний завод

Вінницький молочний завод «Рошен» отримав право експорту в Китай. Спектр молочної продукції, яку підприємство тепер може туди поставляти, досить широкий – молоко сухе незбиране, частково знежирене сухе молоко, підсолоджене сухе молоко, сухе знежирене молоко, ароматизоване сухе молоко, згущене молоко, масло і інший молочний жир.

«Якісна продукція – це лише 50% успішного експорту, решта 50% – виконання взятих на себе зобов’язань, дотримання графіків та обсягів поставок», – коментує Дмитро Рощупкин, генеральний директор Вінницького молочного заводу «Рошен».

ВМЗ «Рошен» є основним постачальником сировини для фабрик ROSHEN. На сьогоднішній день продукція заводу експортується в 43 країн світу, а саме країн ЄС, Азії, Північної та Південної Америки, Африки. У 2016 році обсяг виробництва склав 34,8 тис. тонн., З яких на експортні ринки було поставлено 10,7 тис. тонн.

ВАТ “Вінницький молочний завод «Рошен»почав свою виробничу діяльність в червні 2014 року. При проектуванні і будівництві підприємства були враховані всі вимоги міжнародних стандартів в сфері якості та безпеки харчових продуктів.

 • Завод комплексно оснащений найсучаснішим обладнанням від провідного світового виробника компанії «Тetra Pak» і контролюється програмою управління виробництвом «Tetra Plant MAster» протягом усього виробничого процесу. Всі інженерні ділянки обладнані передовими світовими агрегатами і технологіями поставок енергоресурсів.

  Потужність виробничих ліній дозволяє виробляти на добу до 50 тонн сухих молочних продуктів, до 20 тонн масла, до 10 тонн молочного жиру і до 80 тонн згущеного молока.

  Якість продукції, що випускається ретельно контролюється на всіх етапах виробничого процесу, починаючи з прийому молочної сировини і до тестового контролю готового продукту. Комп’ютеризована система лабораторного контролю відповідає всім критеріям міжнародних стандартів. На підприємстві впроваджена система управління якістю та безпекою харчових продуктів відповідно до вимог міжнародних стандартів ISO 9001 та ISO 22000. Відповідність систем управління якістю та безпекою харчових продуктів підтверджено сертифікатами міжнародної аудиторської компанії «Bureu Veritas». Навесні 2016 завод успішно пройшов аудит і отримав сертифікат харчової безпеки FSSC-22000. У сертифікованої лабораторії підприємства здійснюється постійний контроль на відповідність ГОСТ і міжнародним стандартам. Виготовлена продукція регулярно проходить сертифікацію на відповідність вимогам стандартів «Коsher» і «Halal».


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.