Відео: Японія зацікавлена в співпраці з важкою промисловістю, науковими та ІТ компаніями Харківщини

2018

Надзвичайний і Повноважний Посол Японії в Україні Шігекі Сумі виступив у ході пленарного засідання IX Міжнародного інвестиційного форуму.

Пан посол відзначив активізацію стосунків між Японією та Україною. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу Харьківської ОДА.

Вперше за багато років Президент України – Петро Порошенко – приїжджав до Японії, а також Прем’єр-міністр Японії був тут, в Україні, – нагадав Шігекі Сумі. – Японці вже вклали довгострокові інвестиції в тютюнову індустрію, у розвиток автомобільної галузі України.

Надзвичайний і Повноважний Посол Японії в Україні підкреслив, що серед переваг нашої країни, які цікавлять японський бізнес, – висококваліфіковані кадри, можливість реалізації продукції не лише в Україні, але й у Європі, а також розвинений сільськогосподарський сектор.

Шігекі Сумі приділив окрему увагу й конкурентним перевагам Харківщини.

Я хочу сказати, що можуть зробити японські компанії та Харків разом. Я хочу сказати, що Харків завжди був центром важкого машинобудування та наукових розробок. Також декілька експертів ІТ з Харкова вже відвідували Японію, вони мають дуже високу репутацію як експерти серед японських фахівців, – розповів пан посол.

 • Він підкреслив, що зараз необхідно налагодити більш тісний контакт між бізнесом Японії та Харківщини, якому сприятимуть, зокрема, візити японських бізнесменів у нашу область, а харків’ян – у Японію.

  У нас є така концепція, що на заході України безпечно, а на сході – ні. Але Харків не можна назвати небезпечним. Необхідно, щоб японські бізнесмени приїхали до Харкова й побачили, наскільки тут безпечно працювати, – наголосив Шігекі Сумі. – Ми можемо встановити добрі стосунки між ІТ-фахівцями. Не тільки великі компанії бажають встановлювати контакти з харківськими бізнесменами, але й маленькі та середні підприємства. Вони навіть виявляють свій інтерес більше, ніж великі компанії в Харкові.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.