Відео: В Дніпропетровській області відкрили новий модульний асфальтобетонний завод

3081
 • Сьогодні компанія “Автомагістраль-Південь” відкрила новий модульний асфальтобетонний завод в Новомосковську Дніпропетровської області.

  Це сучасний асфальто-бетонний завод провідного італійського виробника Marini Fayat Group потужністю 240 тонн на годину.

  Новий завод виготовляє до 3 тисяч тонн асфальту в день, легко переміщується і швидко монтується. Про це повідомив Голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко на своїй сторінці у Facebook, передає Національний промисловий портал.

  У 2018 році на капітальний ремонт доріг в межах населених пунктів Дніпропетровщини з обласного бюджету виділено 1 мільярд гривень. У цьому році буде відремонтовано близько 130 таких доріг. У наступному році основна увага буде приділена дорогам, які з’єднують міста, села і смт. Ці дороги тепер знаходяться на балансі області, – сказано у повідомленні.

  Асфальтобетонный завод в Новомосковске

  На видео новый модульный асфальтобетонный завод открытый сегодня в Новомосковске Днепропетровской области. Изготавливает до 3 тысяч тонн асфальта в день, легко перемещается и быстро монтируется.В 2018 году на капитальный ремонт дорог внутри населенных пунктов Днепропетровщины из областного бюджета выделен 1 миллиард гривен. В этом году будет отремонтировано около 130 таких дорог. В следующем году основное внимание будет уделено дорогам, которые соединяют города, села и пгт. Эти дороги теперь находятся на балансе области.За три последних года в Днепропетровской области капитально отремонтировали около 500 коммунальных дорог и начали обновление трасс государственного значения – криворожского, донецкого, полтавского и запорожского направлений.#Команда_Порошенко#Днепропетровская_Область

  Опубліковано Валентин Резніченко Понеділок, 14 травня 2018 р.

  За три останні роки в Дніпропетровській області капітально відремонтували близько 500 комунальних доріг і почали оновлення трас державного значення – криворізького, донецького, полтавського і запорізького напрямів.