Відео: В Дніпропетровській області відкрили новий модульний асфальтобетонний завод

2842

Сьогодні компанія “Автомагістраль-Південь” відкрила новий модульний асфальтобетонний завод в Новомосковську Дніпропетровської області.

Це сучасний асфальто-бетонний завод провідного італійського виробника Marini Fayat Group потужністю 240 тонн на годину.

Новий завод виготовляє до 3 тисяч тонн асфальту в день, легко переміщується і швидко монтується. Про це повідомив Голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко на своїй сторінці у Facebook, передає Національний промисловий портал.

У 2018 році на капітальний ремонт доріг в межах населених пунктів Дніпропетровщини з обласного бюджету виділено 1 мільярд гривень. У цьому році буде відремонтовано близько 130 таких доріг. У наступному році основна увага буде приділена дорогам, які з’єднують міста, села і смт. Ці дороги тепер знаходяться на балансі області, – сказано у повідомленні.

- РЕКЛАМА -
  • За три останні роки в Дніпропетровській області капітально відремонтували близько 500 комунальних доріг і почали оновлення трас державного значення – криворізького, донецького, полтавського і запорізького напрямів.


    Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.