Відео: На Херсонщині ввели в експлуатацію новий цех з виготовлення соків

4151

Компанія «Дніпро» запустила в Геніческу цех з виготовлення соків

Сьогодні плодово-ягідна продукція кращих європейських сортів, вирощена в селі Азовське по супер інтенсивної технології, добре відома не тільки в Україні, а й далеко за її межами. Передає Національний промисловий портал, з посиланням на  “Новый Визит”.

Але в ТОВ «Дніпро» не зупиняються на досягнутому, а продовжують нарощувати виробничі потужності. Наступним, якісно новим кроком у розвитку цього сільгосппідприємства, стала переробка своєї продукції.

 • Тут запустили сучасний цех по виробництву натурального соку торгової марки «Краса Азова».

  Настільки амбітний проект Олександр Кістечок задумав ще 8 років тому, коли під час чергової поїздки до Польщі побачив у своїх іноземних колег садівників лінію за прямим віджиму фруктів. І ось рік тому в ТОВ «Дніпро» почали реалізацію власного проекту.

  На підприємстві приступили до будівництва приміщення і закупили у відомої польської фірми «ARNO» високопродуктивну австрійську лінію з виготовлення соку. Цього року польські фахівці встановили обладнання, провели його настройку і приступили до відпрацювання технологічних процесів.

  І ось цех запущений і почалося виробництво натурального яблучного соку. Незважаючи на компактність, потужності виробництва досить значні. Всього за 1 годину лінія здатна переробити 1,5 тонн фруктів і віджати 1 тонн соку.

  Технологія досить проста, але дозволяє виробляти натуральний сік європейської якості без додавання всіляких концентратів, води або цукру. Яблуко проходить через дробарку, прес і потрапляє в спеціальні ємності, де при температурі 83°С відбувається його пастеризація, що дозволяє залишити в продукції всі цінні речовини і вітаміни і дає можливість для зберігання терміном на 1 рік.

  Розлив соку проводиться в сучасну тару (скло, картон) і упаковується за європейськими стандартами.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.