Велика частина виробленої в Борисполі продукції Procter&Gamble йде на експорт

2117

Після заборони в 2015 році експорту української продукціі до Росії, компанія P&G швидко переорієнтувалися на Центральну і Західну Європу, країни Африки і Середнього Сходу.

Про це розповіла Delo.UA Юлія Семенченко, гендиректор заводу Procter & Gamble в Борисполі, повідомляє Національний промисловий портал.

Поставки продукції заводу P&G в Борисполі в Росії припинилися в 2015 році, коли вступив в силу закон про заборону експорту української продукції в РФ. Звичайно, ми відчули на собі ці зміни – потрібно було терміново шукати альтернативні ринки збуту. Однак ми успішно впоралися з цим завданням і переорієнтувалися на Центральну і Західну Європу, а також країни Африки і Середнього Сходу. Сьогодні для експорту призначена велика частина продукції заводу,- повідомила Юлія Семенченко.

Також Юлія Семенченко розповіла в які країни експортується продукція.

Ми поставляємо продукцію заводу в ключові країни Західної Європи, такі як Франція, Німеччина, Іспанія, а також на основні ринки Центральної Європи – в Польщу, Чехію, Румунію. Труднощів з поставками в ЄС немає, так як наша продукція повністю відповідає стандартам P&G, – зауважила Семенченко.


Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.