Василь Хмельницький розповів про новий завод на базі «Біофарми»

5118
 • У Білій Церкві відкрито унікальний завод з виробництва препаратів крові «Біофарма», – повідомив один з власників Василь Хмельницький.

  За його словами, подібний комплекс – єдиний в СНД. У його будівництво було вкладено $42 млн. На території в 5 га розташований фармацевтичний завод, центр наукових досліджень, розробок і технологій, лабораторія, склади сировини і готової продукції та корпус енергосистем.

  У проектуванні заводу «Біофарма» допомогли німецькі партнери з інжинірингової компанії Linde Engineering. Сам комплекс був побудований в рекордні терміни – за рік і три місяці.

  Найближчим часом має бути закінчено будівництво третьої черги науково-виробничого комплексу – заводу з фракціонування плазми крові. Це дозволить виробляти препарати для лікування хвороб імунодефіциту – імуноглобулін, альбумін, біовен.

  На даний момент «Біофарма» зайняла лідерські позиції на внутрішньому ринку України та освоює нові ринки – зокрема, в Азії, Африці й на Близькому Сході. Нещодавно делегація «Біофарма» відвідала країни Південної Америки – Аргентину, Чилі, Еквадор, Перу і Болівії.

  «Латиноамериканський ринок – дуже перспективний, стрімко розвивається, і з ним необхідно налагоджувати співпрацю», – вважає Василь Хмельницький.