В Україні зросло виробництво цементу і бетону

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

В Україні зросло виробництво будматеріалів, зокрема бетону та цементу

За підсумками 2016 року в Україні зросло виробництво будматеріалів, зокрема бетону і цементу. Про це свідчать дані оприлюднені Державною службою статистики .

Так в 2015 році було вироблено всього 8,5 млн тонн портландцементу, цементу глиноземистого і інших видів цементу, а в 2016 році обсяги досягли 9 млн тонн.

Зросла і кількість будівельних матеріалів виготовлених з цементу: з 3357 тис. тонн в 2015 році до 3583 в 2016 (мова йде про блоках і цеглі з цементу, бетону чи каменю штучного для будівництва).  Передає Національний промисловий портал, з посиланням на УНН.

Читайте також:  Україна й Кенія домовляються про співробітництво в туризмі й сільському господарстві

Обсяги виробництва елементів конструкцій збірних для будівництва з цементу, бетону чи каменю штучного виросли з 4409 тис. тонн в позаминулому році до 4901 тис. тонн в минулому році.

Слід додати, що виросли і обсяги виробництва розчинів бетонних, готових для використання: з 12,5 млн тонн до 15,7 млн ​​тонн.

Слід зауважити, що статистика наведена без урахування тимчасово окупованій території Автономної Республіки Крим, Севастополя та частині Донецької та Луганської областей

Читайте також:  Агрохолдинг "Миронівський хлібопродукт" має намір купити третій завод в ЄС

 

You may also like...

%d блогерам подобається це: