В Україні збільшилося виробництво поліетиленових та паперових пакетів

2713

Ринок поліетиленових і паперових пакетів в Україні за останній рік продемонстрував зростання в натуральному вираженні на 8 і 3% відповідно.

Як повідомляють експерти Pro-Consulting, на ситуацію в сегменті вплинули 3 групи факторів. Передає Національний промисловий портал, з посиланням на UBR.

До першої групи виробничих факторів відноситься зростання потужностей окремих виробників, поява на ринку нових гравців, зростання собівартості і цін на продукцію, а також розширення асортименту.

До другої групи чинників – тенденцій у зовнішній торгівлі – відносяться підвищення імпортних цін (за рахунок девальвації гривні), а також невисокий зростання собівартості в порівнянні з іншими країнами.

 • І, нарешті, до третьої групи тенденцій в споживанні відноситься наявність платоспроможного попиту населення як в побутовому сегменті (пакети для упаковки продуктів), так і в сегменті пакетів для упаковки промислових товарів.

  Таким чином, можна зробити висновок, що до ключових факторів розвитку ринку пакетів в Україні відноситься зростання промислового виробництва продукції, яка упаковується в паперові пакети, збільшення попиту на побутові пакети, наявність тренда екологічності та використання паперових пакетів замість поліетиленових, поява більш дешевих технологій виробництва, що впливає на популярність пакетів, а також зміна цін на сировину (у випадку з поліетиленовими пакетами – це нафта, при виготовленні паперових пакетів використовується целюлоза і макулатура).

  В цілому ж, розвиток ринку пакетів в Україні характеризується низкою особливостей, а саме зростанням цін на енергоносії, сезонністю і змінами вартості сировини, а також зростанням рентабельності за рахунок загального поліпшення економіки.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.