В Україні збільшилося виробництво поліетиленових та паперових пакетів

2651

Ринок поліетиленових і паперових пакетів в Україні за останній рік продемонстрував зростання в натуральному вираженні на 8 і 3% відповідно.

Як повідомляють експерти Pro-Consulting, на ситуацію в сегменті вплинули 3 групи факторів. Передає Національний промисловий портал, з посиланням на UBR.

До першої групи виробничих факторів відноситься зростання потужностей окремих виробників, поява на ринку нових гравців, зростання собівартості і цін на продукцію, а також розширення асортименту.

До другої групи чинників – тенденцій у зовнішній торгівлі – відносяться підвищення імпортних цін (за рахунок девальвації гривні), а також невисокий зростання собівартості в порівнянні з іншими країнами.

- РЕКЛАМА -
 • І, нарешті, до третьої групи тенденцій в споживанні відноситься наявність платоспроможного попиту населення як в побутовому сегменті (пакети для упаковки продуктів), так і в сегменті пакетів для упаковки промислових товарів.

  Таким чином, можна зробити висновок, що до ключових факторів розвитку ринку пакетів в Україні відноситься зростання промислового виробництва продукції, яка упаковується в паперові пакети, збільшення попиту на побутові пакети, наявність тренда екологічності та використання паперових пакетів замість поліетиленових, поява більш дешевих технологій виробництва, що впливає на популярність пакетів, а також зміна цін на сировину (у випадку з поліетиленовими пакетами – це нафта, при виготовленні паперових пакетів використовується целюлоза і макулатура).

  В цілому ж, розвиток ринку пакетів в Україні характеризується низкою особливостей, а саме зростанням цін на енергоносії, сезонністю і змінами вартості сировини, а також зростанням рентабельності за рахунок загального поліпшення економіки.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here