В Україні збільшили виробництво чоловічих костюмів та жіночих суконь

2795

Зростання виробництва текстильних виробів сягає майже 50%.

В Україні стабільно зростає виробництво чоловічого одягу для активного відпочинку, жіночих суконь і спідниць. У січні підприємства текстильної промисловості пошили 372 тис. штук чоловічих жилетів, анораки, лижних і вітрозахисних курток, збільшивши виробництво на 48,8% в порівнянні з січнем 2017 року.

Про це повідомляє UaMarket.info, передає UBR.ua.

Виробництво чоловічих костюмів за аналогічний період підскочило більше ніж на третину (35,4%) і склало 256 тис. штук, – сказано у повідомленні.

  • Українські текстильники також активніше взялися і за жіночі трикотажні сукні – в січні було пошито 1,38 млн. штук. Зростання в категорії склав 27,5% в порівнянні з січнем 2017 року. Виробництво спідниць та спідниць-брюк зросла більш ніж на 16% і за місяць склало 397 тис. штук.

    Прем’єр-міністр Володимир Гройсман раніше заявив, що Кабмін розгляне і прийме рішення про розстрочення сплати ПДВ рівними частинами протягом 24 місяців для підприємств легкої промисловості.


    Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.