В Україні відкрили новий завод упаковки дитячого харчування

Гуалапак Україна відкрила завод упаковки продуктів дитячого харчування в Сумській області.

Компанія Гуалапак Україна відкрила завод упаковки продуктів дитячого харчування в Сумській області.

Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на НВ.Бізнес.

Як наголошується, в будівництво нового підприємства і придбання обладнання інвестовано понад € 16,8 млн приватних інвестицій.

Сьогодні у нас велике і урочиста подія – відкриття нового сучасного надзвичайно важливого виробництва в Сумах. Виробництво, яке потужний італійський інвестор прийняв рішення будувати у нас в Україні, – сказав Порошенко під час відкриття підприємства.

Під час виступу на відкритті підприємства компанії Гуалапак Україна він зазначив, що разом з інвестором була запущена нова лінія і проведена перша продукція.

Читайте також:  "Артемсіль" за перше півріччя 2017 року збільшило виробництво солі

Гуалапак Україна заснована в 2014 році італійською компанією Guala Pack S.P.A. і загальним українсько-польським підприємством ПрАТ Технологія.

Компанія є частиною групи компаній GualaPackGroup, яка налічує 11 заводів по всьому світу, що спеціалізуються на виготовленні упаковки для дитячого харчування, обладнання для упаковки дитячого харчування і пакувальних матеріалів, фармацевтичної, косметичної, харчової промисловості.

Читайте також:  Аеропорт Львів і компанія Ryanair підписали договір

You may also like...

  • Александр Шмат

    Не пойму только какое отношение имеет к этому Порошенко??По моему наши правители только вредили и вредят что бы все оставались в рабах и никто ничего не открывал!!Примеров масса!

    • Назар Курик

      Ну давай, расскажи мне, как тебя злочыннавлада обманывает и ворует у тебя гривны

%d блогерам подобається це: