Гуалапак Україна відкрила завод упаковки продуктів дитячого харчування в Сумській області.

- РЕКЛАМА -

Компанія Гуалапак Україна відкрила завод упаковки продуктів дитячого харчування в Сумській області.

Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на НВ.Бізнес.

Як наголошується, в будівництво нового підприємства і придбання обладнання інвестовано понад € 16,8 млн приватних інвестицій.

Сьогодні у нас велике і урочиста подія – відкриття нового сучасного надзвичайно важливого виробництва в Сумах. Виробництво, яке потужний італійський інвестор прийняв рішення будувати у нас в Україні, – сказав Порошенко під час відкриття підприємства.

Під час виступу на відкритті підприємства компанії Гуалапак Україна він зазначив, що разом з інвестором була запущена нова лінія і проведена перша продукція.

Гуалапак Україна заснована в 2014 році італійською компанією Guala Pack S.P.A. і загальним українсько-польським підприємством ПрАТ Технологія.

Компанія є частиною групи компаній GualaPackGroup, яка налічує 11 заводів по всьому світу, що спеціалізуються на виготовленні упаковки для дитячого харчування, обладнання для упаковки дитячого харчування і пакувальних матеріалів, фармацевтичної, косметичної, харчової промисловості.

Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.
  • Александр Шмат

    Не пойму только какое отношение имеет к этому Порошенко??По моему наши правители только вредили и вредят что бы все оставались в рабах и никто ничего не открывал!!Примеров масса!

    • Назар Курик

      Ну давай, расскажи мне, как тебя злочыннавлада обманывает и ворует у тебя гривны