В Україні у 2017 році зросли надання послуг з лізингу техніки та обладнання

3478
Фото: АСТАРТА

За 9 місяців 2017 року компаніями-учасниками Асоціації «Українське об’єднання лізингодавців» надано в лізинг техніки та обладнання більше, ніж за весь 2016 рік.

Про це повідомляє прес-служба асоціації.

За три квартали 2017 року обсяг нового бізнесу склав 6,89 млрд грн. Це значно збільшило кількість замовлень на лізінг техніки різного призначення у вітчізняних компаній. Так, станом на 30 вересня 2017 загальний обсяг портфелю лізингових компаній-членів Асоціації «Українське об’єднання лізингодавців» склав 10,614 млрд грн, що на 474 млн грн більше ніж за такий самий період минулого року.

 • Лідерами по приросту лізингового портфелю стали компанії:

  • «Ленд Ліз» (торгова марка «Альфа-лізинг») (+62% по відношенню до загального обсягу лізингового портфелю станом на кінець 2016 року)
  • «Теком-Лізинг» (+38%)
  • «ОТП-Лізинг» (+28%)

  Покращенню ситуації на ринку лізингових послуг деякою мірою сприяє і розширення джерел фондування лізингових компаній. Так, зокрема, в третьому кварталі 2017 року Європейським банком реструктуризації і розвитку вперше за його історію було надано кредит в розмірі 550 млн грн одній із учасниць асоціації для фінансування потреб малого та середнього бізнесу в Україні.

  Зростання інтересну до лізингу обумовлено, зокрема, і підвищенням обізнаності потенційних клієнтів щодо можливостей та переваг фінансового лізингу, чому сприяє активна співпраця асоціації з проектом USAID «Трансформація фінансового сектору». Крім популяризації лізингу, сприяє покращення умов у веденні бізнесу та питання удосконалення нормативної бази компаній.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.