В Україні працює компанія, яка будує будинки на деревах

2313
Сімейство українських бізнесменів займається будівництвом незвичайних будинків, фундаментом для яких є дерева.

Про це повідомляє телеканал 2+2 в рамках програми «Роби бізнес».

Багато хто в дитинстві мріяв про будиночок на дереві. Засновниця компанії «Будинок на дереві» Світлана Колпакова не тільки втілила цю мрію в реальність, але ще і заробляє на цьому.

Ідея створити такий бізнес прийшла до неї після того, як вона вирушила в поїздку за кордон. Там вона відпочивала в будинку, побудованому на дереві. Після повернення в Україну вона намагалася знайти фірму, яка займається такими будівлями. Пошук пройшов безрезультатно. Тоді Світлана вирішила сама створити таку компанію і почати будувати свої будиночки на деревах.

- РЕКЛАМА -
 • Клієнтами фірми часто стають багаті люди, у яких є велика ділянка землі, на якому розташовується міцне дерево.

  Мінімальна вартість проекту, з яким ми працювали, становила 8 тисяч умовних одиниць. Це був будиночок площею 12 квадратних метрів з великою верандою, – розповідає засновниця компанії.

  Особливу увагу будівельники приділяють вибору дерева. Воно повинно бути великим і міцним, здатним витримати вагу будівлі. Для самої будівлі використовують сухе і податливі дерево, найчастіше – сосну.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here