В Україні почав роботу перший завод з виробництва EVA-матів

4034

У Чорноморську (Одеська область) Почав роботу перший в Україні завод з виробництва екологічно чистих матів для потреб тваринництва та інших галузей.

Завод Eva-line виробляє мати з полімерного матеріалу EVA, який не містить хлору і шкідливих речовин. Передає Національний промисловий портал, з посиланням на Latifundist.

За словами директора компанії Eva-line В’ячеслава Шевченка, в Україні аналогів цьому провадженню немає.

Ми використовуємо екологічно чистий полімер EVA, тому наші мати гіпоалергенні, вони не мають запаху і абсолютно нешкідливі для будь-якого живого організму. Ми – перші в Україні, хто взявся за виробництво таких матів для тваринництва, – говорить В’ячеслав Шевченко.

 • Повідомляється, що ідею виготовляти мати для тваринництва запозичили у європейців.

  Як розповів менеджер з розвитку компанії Eva-line Олександр Кучеренко, в Європі практично кожен фермер використовує для підстилки в корівниках і стайнях мати з EVA-полімеру. Це дозволяє заощадити гроші на соломі і сіні, а також підвищити надої молока і захистити корів від хвороб.

  Згідно з європейською статистикою, використання матів дозволяє збільшити надої на 2 л у кожної корови. Цього вдається досягти завдяки тривалості відпочинку корів. На бетоні корова відпочиває по 5-6 год. / Добу. А на мате тривалість відпочинку становить 10-12 годин. Крім того, мати мають антибактеріальні властивості, захищають тварин від переохолодження, – пояснює Олександр Кучеренко.

  Досвід європейців показує, що один мат з EVA-полімеру може прослужити від 7 до 10 років. А окупність проекту досягається вже за півроку. Зараз мати виробництва компанії Eva-line проходять тестування в одному з корівників на підприємстві в Київській області. Але з кожним днем ​​кількість зацікавлених аграріїв в продукції з полімерного матеріалу EVA зростає.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  1 коментар

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.