В селах України реалізують 83 бізнес-проекта

2537
 • Переможці конкурсу «Село: Кроки до розвитку» отрмали 4 млн гривень

  Переможці конкурсу від МХП з 5 регіонів України – Черкаської, Вінницької, Івано-Франківської, Тернопільської та Дніпропетровської областей отримали по 50 тис грн на відкриття власної справи або на розвиток вже діючого бізнесу в сільській місцевості.

  Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на УНІАН

  Конкурс проводився у всіх районах де діють підприємства холдингу. Холдинг надає всім ініціативним людям інструменти для відродження села з метою стримування трудової міграції сільських жителів в міста і за кордон.

  Агрохолдинг став ініціатором проведення конкурсу та його інвестором. Також важливу підтримку для його організації та проведення надали місцеві влади і громадські організації. Спільно з партнерами МХП перед проведенням конкурсу проводив семінари в районних центрах кожного з районів, які відвідали 572 людини, що полегшило завдання підприємцям з написанням бізнес-планів.

  Проект «Село: Кроки до розвитку» передбачає підтримку підприємців сільської місцевості.  У Черкаській області власні проекти на розгляд журі подали 55 осіб, з яких 28 бізнес-планів були визнані найбільш перспективними і нагороджені грантами. Серед них бізнес-плани у сфері тваринництва, рослинництва, сфері послуг, розвиток бджільництва, а також равликова ферма.

  Не менш багатою на креативних і підприємливих людей виявилася і Вінницька область. Тут з 62 бізнес-планів, представлених на конкурс, було відібрано 32 переможців.  Це і розвиток фотографії, і квітникарство, і проекти з впровадження інноваційних технологій.

  Також гранти отримали сім бізнес-планів жителів Тернопільської області та 10 – Івано-Франківської.