В околицях Одеси побудують завод з виробництва будівельних матеріалів

4504

Відома будівельна компанія “Будова” звернулася до Одеської міськради з проханням про видачу дозволів на розробку проекту землевідведення по вулиці Хімічній, 4 під будівництво заводу з виробництва енергозберігаючих домішок.

Передає Національний промисловий портал, з посиланням на “Южный курьер“.

Про ідею будівництва хімічного заводу це стало відомо під час засідання постійної комісії з питань землеустрою та земельних правовідносин, яке відбулося вчора, 19 березня.

  • Після обговорення, депутати схвалили виділення “Будова” земельну ділянку в розмірі 0,6 гектара. Остаточне рішення буде винесено на сесії Одеської міськради, яка призначена на 21 березня. Поки ж можна припускати, що СК “Будова” має намір побудувати хімзавод не в зоні житлової застрйкі, а десь в існуючій промзоні.

    В Одессе или ее окрестностях построят химический завод по производству стройматериалов

    Швидше за все, завод буде виробляти будівельні матеріали, необхідні компанії для реалізації одного або декількох масштабних будівельних проектів в Одесі.

    Будівельна компанія “Будова” була заснована в 1990 році в Одесі, спеціалізується на будівництві нерухомості в Одесі і за її межами, надає повний спектр будівельних послуг.


    Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.