«Укрзалізниця» стала успішним виробником і продавцем щебеню

2656

У І кварталі 2017 року підприємства Укрзалізниці реалізували комерційним споживачам 48 % виробленої щебеневої продукції.

Виробничі підрозділи Центру управління промисловістю ПАТ «Укрзалізниця» є  одними з найбільших в Україні виробників щебеневої продукції, яка сьогодні широко споживається не лише підприємствами залізничної галузі. Так, у січні – березні 2017 року підприємства Укрзалізниці реалізували стороннім споживачам 48% виробленої на власних потужностях щебеневої продукції. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-центр ПАТ «Укрзалізниця».

Загалом у І кварталі 2017 року підрозділи Укрзалізниці виробили близько 899 тис. тонн щебеневої продукції, з яких 301,8 тис. тонн (33,5 %) відвантажили підприємствам залізничної галузі та 433,2 тис. тонн (48,1 %) – іншим споживачам. Серед замовників продукції Укрзалізниці – вітчизняні підприємства, будівельні компанії, а також філії ДАК «Автомобільні дороги України» у різних регіонах, що здійснюють ремонт, поточне утримання автошляхів та будівництво нових магістралей.

Упродовж 2016 року підприємства Укрзалізниці реалізували близько 4,5 млн тонн щебеневої продукції, з яких понад 2 млн тонн (45,7%) – підприємствам Укрзалізниці та понад 2,4 млн тонн (54 %) – відвантажили стороннім споживачам, у тому числі 71,5 тис. тонн – філіям ДАК «Автомобільні дороги України». Найбільшими постачальниками щебеневої продукції різної фракції облавтодорам та райавтодам є Хлистунівський, Знам’янський, Королівський та Кам’яницький кар’єри – виробничі підрозділи Центру управління промисловістю ПАТ «Укрзалізниця».

 • За обсягами вироблення щебеневої продукції виробничі підрозділи філії «Центр управління промисловістю» ПАТ «Укрзалізниця» стоять поруч з такими відомими виробниками будівельних матеріалів, як Юнігран, Технобуд, ПБГ «Ковальська», Коростенський щебзавод та  Єврощебінь.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.