Укрпошта збільшила доходи на 30%

3722

Доходи Укрпошти за всіма показниками операційної діяльності в середньому збільшилися на третину.

Про це повідомили в. о. генерального директора Укрпошти Ігор Смілянський і міністр інфраструктури України Володимир Омелян, передає прес-служба Укрпошти.

“Перетворення в акціонерне товариство – це інструмент створення сучасної прозорої системи корпоративного управління, який дозволить забезпечити довгострокові стратегічні плани і залучити міжнародну допомогу для розвитку компанії. Процес був проведений в рекордно короткі терміни – протягом 8 місяців. Я підтримую ініціативи Укрпошти і мені приємно працювати з професійною командою. Наступний етап – створення наглядової ради, який повинен працювати якісно, ​​чесно, прозоро і ефективно. Потрібно, щоб в спостерігачі ьний ради увійшли компетентні й незаангажовані люди”, – зазначив Омелян.

“Зараз темпи зростання по посилок складають 33%, міжнародних відправлень – 34,5%, платежами – 22,2%. Нам потрібні такі темпи зростання, щоб продовжувати зміни”, – сказав Смілянський.


Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here