Укрпошта збільшила доходи на 30%

3747

Доходи Укрпошти за всіма показниками операційної діяльності в середньому збільшилися на третину.

Про це повідомили в. о. генерального директора Укрпошти Ігор Смілянський і міністр інфраструктури України Володимир Омелян, передає прес-служба Укрпошти.

“Перетворення в акціонерне товариство – це інструмент створення сучасної прозорої системи корпоративного управління, який дозволить забезпечити довгострокові стратегічні плани і залучити міжнародну допомогу для розвитку компанії. Процес був проведений в рекордно короткі терміни – протягом 8 місяців. Я підтримую ініціативи Укрпошти і мені приємно працювати з професійною командою. Наступний етап – створення наглядової ради, який повинен працювати якісно, ​​чесно, прозоро і ефективно. Потрібно, щоб в спостерігачі ьний ради увійшли компетентні й незаангажовані люди”, – зазначив Омелян.

“Зараз темпи зростання по посилок складають 33%, міжнародних відправлень – 34,5%, платежами – 22,2%. Нам потрібні такі темпи зростання, щоб продовжувати зміни”, – сказав Смілянський.


Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.