Українську криптовалюту “Карбованиць” тепер можна буде придбати в криптоматах

3166

В оновленій версії криптоматів можна буде придбати українську криптомонету.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на altcoin.info

“Карбованець”, або KRB, буде однією з валют, які розробники додадуть в термінали. В цілому доступні для покупки будуть всі валюти, які є на криптовалютній біржі KUNA.

Поки що тут (в криптоматі, – редакція) тільки біткоїн. Скоро додамо всі валюти, які є на біржі KUNA, і далі будемо додавати нові монети. В планах в нас і монеро, і лайткоін, і деш, та навіть карбованець. Спеціально для тих, хто дуже любить карбованекь, кажу, що він буде”, – розказав засновник біткоін-агентства KUNA та однойменної криптовалютної біржі Михайло Чобанян

 •  

  Менш ніж за рік українська приптовалюта “Карбованець” виросла у вартості в 86 разів – з 0.4 гривні за коін, до 1 долара. На фоні росту біткоіна, така вартість здається невеликою, проте темпи суттєві. За тиждень після цієї новини KRB “пробив” 2 долари, проти швидко опустився до 1.5 долара, на сьогодні до 1.3 долара за даними CoinMarketCap.

  Зараз в обороті знаходиться більше 4.7 млн карбованців, сумарна вартість яких складає майже 5 млн доларів.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here