Український холдинг DEZEGA почав виробництво шахтних саморятівників в Туреччині

5580
Фото: DEZEGA

В Ізмірі (Туреччина) почав роботу завод українського виробника засобів захисту дихання (саморятівників) – холдингу DEZEGA

Передає Національний промисловий портал, з посиланням на delo.ua

Виробник засобів індивідуального захисту органів дихання DEZEGA (Київ) почав випуск своєї продукції на новому підприємстві Dezega Sp Güvenlik Ürünleri San. Ve Tic. A.Ş. в м Ізмір (Туреччина). З цієї виробничої площадки вже почалися поставки ізолюючих саморятівників на українські шахти.

“Шахтні ізолюючі саморятівники ШСС-1П KS будуть використовуватися шахтарями ТОВ “ДТЕК Енерго” і ВАТ “Шахтоуправління Покровське”, – йдеться в повідомленні компанії.

 • Відвантаження першої партії відбулася в кінці квітня 2017 року. Раніше компанія поставляла такі вироби зі свого заводу, який розташований в Донецьку . За даними Delo.UA, компанія в даний час втратила контроль над цим підприємством.

  У повідомленні наголошується, що новий саморятівник ШСС-1П KS є глибокою модернізацією добре зарекомендував себе ШСС-1П і сертифікований вже відповідно до гармонізованим європейським стандартом ДСТУ EN13794: 2005 (Постанова КМУ № 761 від 27.08.2008 р про затвердження ТР ЗІЗ), який є обов’язковим в Україні.

  “Рішення про створення нового виробництва за кордоном було прийнято ще три роки тому. Викликано воно стратегією розвитку холдингу і нашої активної експансією на міжнародні ринки. Туреччину вибрали через зручну логістики, близькості до ряду наших традиційних ринків і зацікавленості влади країни. Завдяки наявності декількох виробничих потужностей в портфелі активів DEZEGA холдинг завжди виконує свої зобов’язання перед клієнтами і партнерами, незалежно від обставин. На сьогоднішній день ми маємо достатню кількість технічного ких ресурсів і виробничих потужностей, здатних забезпечити виготовлення та своєчасні поставки продукції, що вимагається нашим клієнтам”, – цитується в повідомленні Антон Сакович, голова ради директорів холдингу DEZEGA.


  DEZEGA – міжнародний холдинг, який акумулює понад 50-річний досвід кількох підприємств з розробки та виробництва гірничорятувального обладнання. Компанія має офіційні представництва в п’яти регіонах світу. Апарати DEZEGA використовуються більш ніж в 40 країнах.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.