Головна Економіка Бізнес Український фастфуд “Крила” відкриє 30 ресторанів в Білорусі і Казахстані

Український фастфуд “Крила” відкриє 30 ресторанів в Білорусі і Казахстані

3102

Казахстан і Білорусь стануть для компанії першим досвідом міжнародного управління та контролю

Національна мережа ресторанів швидкого харчування “Крила” планує відкриття в 2017 році по франчайзингу близько 30 закладів в Казахстані і Білорусі, повідомив агентству “Інтерфакс-Україна” генеральний директор мережі “Крила” Олексій Попов.

Зараз на етапі підписання – договору на франчайзинг в Білорусі і Казахстані. Обговорюється відкриття близько 10 ресторанів в Казахстані і 20 в Білорусі. В разі успішного підписання договорів, відкриття відбуватимуться вже в цьому році, – повідомив О.Попов.

За його словами, Казахстан і Білорусь стануть для компанії першим досвідом міжнародного управління та контролю.

Якщо все піде добре, не виключаємо можливості розвитку і на інших ринках, – уточнив генеральний директор мережі “Крила”.

За його словами, компанія провела експрес-аналіз найбільш привабливих регіонів для свого розвитку і планує там в перспективі відкриття ресторанів.

Ми виявили, що найбільш привабливими для нас є країни Сходу. Наприклад, Іран, Ірак, Китай, весь східний регіон. Ми готуємося до цих процесів. Але і Європа є досить цікавим ринком для нас, – зазначив О.Попов.


Мережа “Крила” створена в 2011 році українським бізнесменом Юрієм Косюк, який є засновником і мажоритарним акціонером агрохолдингу “Миронівський хлібопродукт” (МХП).

 • У 2015 році компанія почала розвиток як франчайзингова мережа. Протягом 2016 року порушено близько 30 франчайзингових ресторанів.

  Згідно з даними веб-сайту мережі “Крила”, станом на 8 червня 2017 року неї входить 42 закладів в різних містах України.

  “Миронівський хлібопродукт” є найбільшим виробником курятини в Україні. Займається також виробництвом зернових, соняшникової олії, продуктів м’ясопереробки.

  Чистий прибуток МХП в 2016 році склала $ 69 млн проти чистого збитку в $ 113 млн в 2015 році. Виручка зросла на 7% – до $ 1,135 млрд.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.