Україна зацікавлена у розширенні присутності азербайджанських дорожніх компаній в Україні

1553

Україна зацікавлена у розширенні присутності азербайджанських дорожніх компаній в Україні.

Про це заявив Міністр інфраструктури України Володимир Омелян під час зустрічі з Міністром економіки Азербайджанської Республіки Шахіном Мустафаєвим, яка відбулась 14 березня 2017 року в Києві. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-центр Міністерства інфраструктури України.

З українського боку в заході також взяли участь керівник Державного агентства автомобільних доріг України «Укравтодор» Славомір Новак, керівник ДП «Адміністрація морських портів України» Райвіс Вецкаганс, член правління ПАТ «Укрзалізниця» Марк Залєсний.

- РЕКЛАМА -
 • Сторони обговорили актуальне коло питань двосторонньої співпраці, зокрема, в залізничній, автодорожній та портовій сферах. Міністр інфраструктури наголосив, що Україна зацікавлена у розширенні присутності азербайджанських дорожніх компаній в Україні:

  Ми вже маємо приклади успішної роботи азербайджанських дорожніх компаній в Україні, і я переконаний, що цього року компанії з Азербайджану можуть брати участь у реалізації пректів, які будуть здійснюватись за кошти міжнародних фінансових організацій, а в майбутньому – і в реалізації проектів, які фінансуватимуться з бюджету.

  Міністр інфраструктури України подякував азербайджанській стороні за конструктивний діалог щодо розвитку транзиту, а також наголосив, що розвиток транзиту територією України по напрямку Європа-Азія є пріоритетом:

  На цьому напрямку Азербайджан є ключовим ланцюгом, і ми повинні таким чином налагодити нашу спільну роботу, щоб маршрут був зручним, надійним та конкурентним по вартості перевезень.

  Також Володимир Омелян закликав азербайджанську сторону взяти участь у розвитку портової інфраструктури в Україні.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here