Україна та Туреччина посилять розвиток поромного сполучення

3931

Україна та Туреччина мають посилити розвиток поромного сполучення.

Про це заявив Міністр інфраструктури України Володимир Омелян під час зустрічі з Міністром транспорту, морських справ та комунікацій Турецької Республіки Ахметом Арсланом, яка відбулась 1 червня 2017 року в Лейпцигу. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу  Міністерства інфраструктури України.

Сторони позитивно відзначили динаміку розвитку співпраці між Україною та Туреччиною в сфері транспорту та інфраструктури, зокрема, й у частині забезпечення сталого розвитку безперебійного пасажирського та вантажного сполучення між двома країнами, що знаходяться на шляху великих транспортних потоків у сполученні Європа-Азія.

Володимир Омелян відзначив,  що розвиток поромного сполучення між портами України та Туреччини є пріоритетним завданням для України: «З квітня розпочато пряме пасажирське поромне сполучення між портом Хайдарпаша (Стамбул) і Одесою паромом “Каунас”, що перевозить також вантажні автомобілі та залізничні вагони. Це – важлива подія, ознака того, що ми розвиваємо українсько-турецьке співробітництво. Разом з тим, ключове завдання на сьогодні – це відновлення роботи поромної переправи Іллічівськ – Самсун, яка може стати продовженням проекту комбінованого транспорту «Вікінг» та продовжити маршрут у Скандинавські країни. І я радий, що ми спільно з турецькою стороною працюємо над цим проектом».

 • Також сторони обговорили шляхи лібералізації автомобільних і авіаперевезень.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.