Україна наростила доходи від радіочастот

1959

План по “заробітку” перевиконали завдяки активному використанню 3G-зв’язку.

Український державний центр радіочастот перевиконав план надходження доходів у першому кварталі 2017 року майже на 20%. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на “Сегодня“.

На зростання доходів, за даними підприємства, вплинуло продовження активного розвитку мережі 3G мобільними операторами. Як результат – збільшилася проведення радіочастотного моніторингу радіоелектронних засобів (РЕЗ) цифрового стільникового радіозв’язку стандарту IMT-2000.

Так, в першому кварталі оператори подали 1 525 заявок. Приріст доходів від здійснення моніторингу мереж електрозв’язку становить 17%.

 • Поліпшенню фінансових показників підприємства сприяли також роботи з оцінки якості РЕЗ та випробування різного устаткування радіозв’язку.

  Нагадаємо, раніше Україна зробила ще один крок до впровадження 4g-зв’язку – Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації (НКРЗІ) прийняла за основу зміни до постанови Кабінету Міністрів щодо розмірів плати за видачу ліцензій на користування радіочастотним ресурсом України в діапазоні 1800 МГц і схвалила пропозиції про внесення змін до Плану використання радіочастотного ресурсу України.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.