Україна лідирує в списку для іноземних інвесторів

3132

Дослідження американського бізнес-видавництва Institutional Investor показало, що Україна є першою в списку подорожей протягом наступних 12 місяців для інвесторів

Про це заявив президент Петро Порошенко.Він зазначив, що бізнес-структури визнають зусилля української влади щодо впровадження реформ.

Про це повідомляє ubr.ua з посиланням на прес-центр адміністрації глави держави.

Недавнє дослідження, проведене Institutional Investor з опитуванням менеджерів інвестиційних компаній, показало, що Україна є першою в списку подорожей протягом наступних 12 місяців для поточних і потенційних інвесторів, – підкреслив Порошенко.

Президент також нагадав, що міжнародне рейтингове агентство Moody’s покращує свій прогноз з приводу України зі стабільного на позитивний. Це обумовлено досягненнями країни в проведенні структурних реформ.

 • Нагадаємо, що у рейтингу “Doing Business 2018” Україна посіла 76-е місце, піднявшись на 4 позиції в порівнянні з торішнім рейтингом.

   


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here